Terapia

Terapia
Ako to prebieha?

Pacient je vyzlečený do spodného prádla, bez ponožiek a šperkov, sú diagnostikované a postupne dávané na správne miesto všetky časti pohybového aparátu a vnútorných orgánov do maximálne možnej miery vzhľadom na zdravotný stav pacienta.

 

 

Masáž
Čo je potrebné?

Je potrebné priniesť lekársku správu, ak bola určená diagnóza súvisiaca so zdravotnými ťažkosťami. Pri závažnejších zdravotných ťažkostiach je vhodné si ich spísať na papier čo všetko bolí a kedy. Je potrebné sa pred terapiou osprchovať a ničím sa nenatierať. Pokožka musí byť suchá.

 

 

Kontraindikácie:

V mieste nálezu – pokročilá osteoporóza, alebo nádor, nezahojená rana, zlomenina mladšia ako 1 mesiac, akútne infekčné ochorenie, vysoká horúčka.

Vek a stav:

Terapiu môžu absolvovať všetci, od nemluvniat až po najstarších jedincov.

 

Pre koho je terapia vhodná a pre koho nie?

 

Vhodná je pre všetkých ktorí sa vážne usilujú dať do poriadku a ktorí túžia byť zdraví aby mohli žiť dôstojný život bez bolestí a zbytočného utrpenia. Títo jedinci sú chápaví a trpezliví a skutočne sa im aj zásadne a dlhodobo uľaví.

 

Nie je vhodná pre tých, ktorí sa snažia zbaviť najväčšej bolesti, aby mohli ďalej pokračovať v zničujúcom životnom štýle. U týchto jedincov má terapia oveľa menšiu účinnosť a keď aj má, všetky symptómy sa im skôr alebo neskôr /niekedy už po pár dňoch/ vrátia späť.

 

 

Ak ste už vyskúšali všetko a nikto vám nevie pomôcť, možno ani stanoviť presnú diagnózu, ak nezaberajú lieky, nepomáha masáž, rehabilitácia, ani alternatívna liečba, ak vás čaká operácia a vy si nie ste istí, že je potrebná, môžme to skúsiť spolu. Vždy sa niečo dá s tým urobiť, pri akejkoľvek diagnóze a stave a vy môžte byť zdravším človekom, do takej miery, akou je vaša túžba a viera v lepší život.

Bude mi cťou s vami spolupracovať

 

                                Zdenko Gašperák